| IBT, 2008 | Юрагим шай, эй Худо, юрагим шайдир. Мен Сени куйлайман, тараннум этаман. |
| MKi, 2020 | Ey Xudo, yuragim Senga sodiq, Ha, yuragim Senga sodiqdir! Seni kuylab, qo‘shiq aytaman. |
| MK, 2020 | Эй Худо, юрагим Сенга содиқ, Ҳа, юрагим Сенга содиқдир! Сени куйлаб, қўшиқ айтаман. |




























































































































































